Cena nové ŠKODY SUPERB se pohybuje v rozmezí od 845 900 Kč do 1 316 900 Kč. Cena nové ŠKODY SUPERB COMBI se pak pohybuje v rozmezí od 885 900 Kč do 1 356 900 Kč. Vybírat můžete hned z několika verzí, počínaje 1,5 TSI 110 kW DSG, 2,0 TSI 140 kW DSG, 1,4 TSI 160 kW DSG, 2,0 TSI 206 kW DSG 4×4, 2,0 TDI 110 kW, 2,0 TDI 110 kW DSG, 2,0 TDI 147 kW DSG a 2,0 TDI 147 kW DSG 4×4.

 

V základní výbavě AMBITION, kterou můžete u modelu SUPERB pořídit od 845 900 Kč do 1 074 900 Kč, a u modelu SUPERB COMBI v ceně od 885 900 Kč do 1 114 900 Kč, jsou k dispozici v rámci exteriéru kola z lehké slitiny Orion 16″ (verze iV: Drakon 17″), mřížka chladiče s chromovým rámečkem, LED přední světlomety, zadní LED světla, LED mlhová světla a vnější ukazatele směru, které jsou integrovány v zpětném zrcátku.

 

O bezpečnost se postarají Front Assist (včetně nouzového brzdění), elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold, asistent rozpoznání únavy řidiče nebo Asistent rozjezdu do kopce. V automobilu je k dispozici ESC, ABS, MSR, ASR, EDS, HBA, DSR, RBS, MKB, TPM+, XDS+. Pro ještě bezpečnější řízení při nárazu dojde automaticky k přerušení přívodu paliva, stejně tak výstražná signalizace upozorní na nouzové brzdění a automobil je vybaven bočním airbagem a hlavovými airbagy vpředu, airbagem řidiče a spolujezdce (s deaktivací airbagu spolujezdce) a kolenním airbagem řidiče.

 

Výbava AMBITION také zahrnuje Start&Stop systém, dešťového asistenta, startovací tlačítko (Easy Start) a centrální zamykání s DO. Samozřejmostí je tempomat s funkcí omezovače rychlosti, ochrana před chybným načerpáním paliva nebo sada na opravu pneumatik.

 

Jako asistence pro ještě komfortnější jízdu slouží bluetooth komfortní telefonování, Infotainment Bolero 8″, bezdrátový Smartlink, Wi-Fi, DAB, 1x USB- C port, 1x USB-A port a 8 reproduktorů. Zdarma navíc získáte také služby proaktivního servisu na 10 let a vzdálený přístup na 3 roky a tísňové volání eCall+ na 10 let.

 

Maximální komfort zajišťují Climatronic (automatická dvouzónová klimatizace), výškově nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce s bederními opěrami a tónovaná skla. Pomohou také parkovací senzory vzadu a sluneční clona s make-up zrcátkem a LED osvětlením.

 

V interiéru Vás oslní multifunkční kožený dvouramenný volant, kožená hlavice řadicí pák, dekorační lišta ve středové konzoli a výplni dveří, elektrické ovládání oken vpředu a vzadu a prahové nástupní lišty vpředu a vzadu.

Stáhněte si kompletní ceník vozu ŠKODA SUPERB a SUPERB COMBI

Stáhnout ceník

Výbava AMBITION PLUS

Ve výbavě AMBITION PLUS pak navíc získáte vyhřívání předních sedadel, KESSY – bezklíčové zamykání a startování, parkovací senzory vpředu a vzadu, rezervní kolo (dojezdové), zvedák a adaptivní tempomat do 210 km/h.

Výbava STYLE

Výbava STYLE, kterou můžete u modelu SUPERB pořídit od 892 900 Kč, a u modelu SUPERB COMBI v ceně od 932 900 Kč, jsou k dispozici kola z lehké slitiny Drakon 17″ (verze 2.0 TDI 4×4: Stratos 17″), vyhřívání předních sedadel a volantu a elektricky nastavitelné sedadlo řidiče s bederní opěrou a pamětí. Jízdu a ovládání usnadní ovládání převodovky DSG pádly pod volantem, adaptivní tempomat do 210 km/h (ACC), KESSY – bezklíčové zamykání a startování, parkovací senzory vpředu a vzadu a zadní parkovací kamera (Rear View Camera) s ostřikovačem.

Pro usnadnění ovládání řidiči ocení Amundsen 8″ s navigací, web rádio a službu infotainment online na 3 roky.

Výbava STYLE PLUS

Výbava STYLE PLUS má pak navíc k dispozici čalounění interiéru alcantara/kůže, mód sunset – zatmavená zadní okna, rezervní kolo (dojezdové), zvedák a volbu jízdního režimu (Driving Mode Select).

Výbava SCOUT

Jako další nabízíme výbavu SCOUT, kterou můžete zvolit u modelu ŠKODA SUPERB COMBI, a kterou nabízíme od 1 150 900. V exteriéru nabízí kola z lehké slitiny Braga 8,5Jx18″, logo SCOUT na blatnících a černé plastové elementy SCOUT (lemy blatníků, spodní části dveří a nárazníků). Dalšími prvky jsou čalounění interiéru alcantara/kůže, kryty pedálů z ušlechtilé oceli, LED paket vnitřní osvětlení, jehož součástí je ambientní LED osvětlení interiéru, čtecí LED lampičky vpředu a vzadu, LED osvětlení prostoru pro nohy vpředu a vzadu.

 

Pro snadnější jízdu je k dispozici paket pro špatné cesty, virtuální pedál – bezdotykové otevírání a zavírání pátých dveří (včetně elektrického otevírání a zavírání), volba jízdního režimu (Driving Mode Select) a třetí klíček.

Výbava SPORTLINE

Další výbavou je SPORTLINE, kterou můžete zvolit u modelu ŠKODA SUPERB v ceně od 947 900 Kč.
Navíc oproti STYLE EXTERIÉR obsahuje kola z lehké slitiny Vela s Aero kryty 8Jx18″, Matrix-LED přední světlomety a TOP LED zadní světla s černou lištou mezi svítilnami. O jednoduché ovládání se postará progresivní řízení (nelze pro verzi iV), sportovní podvozek (pro verzi iV Adaptivní podvozek DCC), virtuální pedál – bezdotykové otevírání a zavírání pátých dveří (včetně elektrického otevírání a zavírání), volba jízdního režimu (Driving Mode Select) a třetí klíček.

 

V interiéru nadchnou nadšence sportovní sedadla, sportovní tříramenný volant, kryty pedálů z ušlechtilé oceli a LED paket vnitřní osvětlení (jehož součástí je ambientní LED osvětlení interiéru, čtecí LED lampičky vpředu a vzadu, LED osvětlení prostoru pro nohy vpředu a vzadu).

Výbava L&K

Výbavu L&K taktéž pořídíte ve všech verzích SUPERB, v ceně od 1 047 900 Kč, i u verzí SUPERB COMBI, kde se ceny pohybují od 1 087 900 Kč.
Ta navíc oproti výbavě STYLE EXTERIÉR v exteriéru nabízí kola z lehké slitiny Propus Aero 8Jx18″, Matrix-LED přední světlomety, TOP LED zadní světla s chromovou lištou mezi svítilnami, logo L&K na blatnících, chromové postranní lišty na dveřích a chromovou lištu v zadním difuzoru a na bocích předních nárazníků. O Vaší bezpečnost se postará Asistovaná jízda 2.0 (Travel Assist 2.0), asistent změny jízdního pruhu (Side Assist) , adaptivní vedení v jízdním pruhu (Lane Assist) a asistent jízdy v koloně. Pomůže také asistent pro nouzové zastavení, parkovací asistent a rozpoznání dopravních značek. Samozřejmostí je adaptivní podvozek DCC, progresivní řízení a virtuální pedál – bezdotykové otevírání a zavírání pátých dveří (včetně elektrického otevírání a zavírání).

 

V interiéru můžete čekat vyhřívané čelní sklo a zadní sedadla, elektricky nastavitelná přední sedadla s pamětí a bederními opěrami. Čalounění interiéru je kožené s logem L&K a LED paket vnitřní osvětlení (ambientní LED osvětlení interiéru, čtecí LED lampičky vpředu a vzadu, LED osvětlení prostoru pro nohy vpředu a vzadu). Nejen řidič ocení kvalitní Sound System Canton s 10 reproduktory, centrálním reproduktorem, subwoofrem a digitálním ekvalizérem nebo třeba nabíjecí box pro smartphone. Pro Váš komfort je k dispozici mód Sunset – zatmavená zadní okna, stínící rola pro zadní boční okna (mechanická)a panoramatický kamerový systém (Area View).

 

Pro všechny výbavy navíc k dispozici výhodná paket REAR, BUSINESS (pro STYLE, SCOUT a SPORTLINE) nebo STYLE EXTRA A CHROM PAKETY (k dispozici pro STYLE).