Nový vůz ŠKODA FABIA pořídíte v základní výbavě Ambition od 349 900 Kč do 379 900 Kč v závislosti na motorizaci. Spotřeba se pohybuje mezi 5-6 l/100km.

 

Vůz vás při pohledu zvenčí potěší například ocelovými koly Callisto 5,5J x 15″, lesklou černou dekorační fólií na B-sloupku nebo lakováním nárazníků, zpětných zrcátek a klik v barvě vozu. Interiér je pak vybaven dvouramenným PUR volantem s chromovými prvky, u nějž si ve vozu s DSG převodovkou můžete zvolit také kožený design. To platí i pro hlavici řadící páky a ruční brzdy. Celkový dojem z designu interiéru podtrhují chromovo-stříbrné prvky.

Stáhněte si kompletní ceník vozu ŠKODA FABIA

Stáhnout ceník

Výbava Ambition

V základní výbavě má Škoda Fabia k dispozici mnoho prvků, které vám zpříjemní cestu a zaručí bezpečnost a komfort. Pro vaše pohodlí je instalována manuální klimatizace, vnitřní cirkulace vzduchu a dokonce i pylový filtr. Vnější zpětná zrcátka jsou elektronicky nastavitelná a vyhřívaná, aby odolala jakémukoli počasí. Atmosféru interiéru podtrhnou tónovaná skla. Po technické stránce je vnitřek automobilu vybaven systémem Infotainment Swing 6,5″ (2x USB-C, 4 reproduktory), digitálním radiopřijímačem DAB, programem Smartlink umožňujícím zrcadlení telefonu, tísňovým voláním eCall nebo službou proaktivní servis na 10 let. Samozřejmostí je pochopitelně i Bluetooth.

 

O vaši bezpečnost se stará řada asistentů, např. Front Assist, který vás upozorní na hrozící kolize, nebo Lane Assist kontrolující udržování vozidla v jízdním pruhu. Automobil je vybaven šesti airbagy, konkr. 2x čelní, 2x boční vpředu a 2x hlavový, přičemž airbag u spolujezdce je možné vypnout. Ve výbavě nechybí ani kontrola tlaku v pneumatikách, signalizace nezapnutých bezpečnostních pásů či nastavitelný omezovač rychlosti. Dále jsou k dispozici LED světlomety s mechanickou regulací sklonu. Komfort vám zaručí celá řada prvků jako držák na nápoje, nastavitelná výška volantu apod.

Výbava Style

Exteriér výbavy Style se pyšní chromovanými podokenními lištami a kola jsou vybavena bezpečnostními šrouby, přičemž si můžete vybrat ze dvou typů kol z lehké slitiny: Rotare Aero 5,5J x 15″ nebo (pro 1.5 TSI DSG motorizaci) Procyon 6J x 16″. Cenově se vůz pohybuje od 399 900 Kč za motorizaci typu 1,0 TSI 70 kW za 419 900 Kč pořídíte 1,0 TSI 81 kW.  Za cenu 459 900 Kč pak tuto motorizaci můžete pořídit s převodovkou DSG a stejně tak i 1,5 TSI 110 kW, a to v ceně 499 900 Kč.

 

Oproti výbavě Ambition si můžete vychutnat například komfort v podobě startovacího tlačítka, tempomatu nebo vyhřívaných předních sedadel. Vůz je vybaven šesti reproduktory, LED osvětlením včetně čtecí lampičky, dekorační lištou apod. Pro cestující na zadních sedadlech jsou k dispozici výdechy klimatizace navíc a s nimi i elektronické stahování oken. Interiér Style zdobí šedá látka Nuba, dekor pak šedá látka Nuba s prošitím. Kryt střední konzole je barevně lakovaný. Bezpečnost zajišťují zadní bezpečnostní senzory, dále světelný a dešťový senzor, automatické stmívání pro vnitřní zpětné zrcátko a asistent rozjezdu do kopce.

 

K oběma výbavám je možné připojit prvky navíc v rámci akčních nabídek Ambition Plus a Style Plus nebo výhodných paketů mnoha typů, např. Travel Assist nebo Sportovní paket a další.

Výbava Monte Carlo

Nový vůz ŠKODA FABIA pořídíte ve výbavě Monte Carlo od 464 900 Kč do 544 900 Kč v závislosti na motorizaci.