Nový vůz ŠKODA FABIA pořídíte v základní výbavě Ambition od 339 900 Kč do 419 900 Kč v závislosti na motorizaci. Rozhodnout se můžete pro 1,0 MPI 59 kW za 339 900 Kč, 1,0 TSI 70 kW za 359 900 Kč nebo 1,0 TSI 81 kW v ceně 379 900 Kč, přičemž 81 kW verzi motoru lze ve výbavě Ambition pořídit také s DSG převodovkou, a to za 419 900 Kč. Spotřeba se pohybuje mezi 5-6 l/100km.

 

Vůz vás při pohledu zvenčí potěší například ocelovými koly Callisto 5,5J x 15″, lesklou černou dekorační fólií na B-sloupku nebo lakováním nárazníků, zpětných zrcátek a klik v barvě vozu. Interiér je pak vybaven dvouramenným PUR volantem s chromovými prvky, u nějž si ve vozu s DSG převodovkou můžete zvolit také kožený design. To platí i pro hlavici řadící páky a ruční brzdy. Celkový dojem z designu interiéru podtrhují chromovo-stříbrné prvky.

Stáhněte si kompletní ceník vozu ŠKODA FABIA

Stáhnout ceník

Výbava Ambition

V základní výbavě má Škoda Fabia k dispozici mnoho prvků, které vám zpříjemní cestu a zaručí bezpečnost a komfort. Pro vaše pohodlí je instalována manuální klimatizace, vnitřní cirkulace vzduchu a dokonce i pylový filtr. Vnější zpětná zrcátka jsou elektronicky nastavitelná a vyhřívaná, aby odolala jakémukoli počasí. Atmosféru interiéru podtrhnou tónovaná skla. Po technické stránce je vnitřek automobilu vybaven systémem Infotainment Swing 6,5″ (2x USB-C, 4 reproduktory), digitálním radiopřijímačem DAB, programem Smartlink umožňujícím zrcadlení telefonu, tísňovým voláním eCall nebo službou proaktivní servis na 10 let. Samozřejmostí je pochopitelně i Bluetooth.

 

O vaši bezpečnost se stará řada asistentů, např. Front Assist, který vás upozorní na hrozící kolize, nebo Lane Assist kontrolující udržování vozidla v jízdním pruhu. Automobil je vybaven šesti airbagy, konkr. 2x čelní, 2x boční vpředu a 2x hlavový, přičemž airbag u spolujezdce je možné vypnout. Ve výbavě nechybí ani kontrola tlaku v pneumatikách, signalizace nezapnutých bezpečnostních pásů či nastavitelný omezovač rychlosti. Dále jsou k dispozici LED světlomety s mechanickou regulací sklonu. Komfort vám zaručí celá řada prvků jako držák na nápoje, nastavitelná výška volantu apod.

Výbava Style

Exteriér výbavy Style se pyšní chromovanými podokenními lištami a kola jsou vybavena bezpečnostními šrouby, přičemž si můžete vybrat ze dvou typů kol z lehké slitiny: Rotare Aero 5,5J x 15″ nebo (pro 1.5 TSI DSG motorizaci) Procyon 6J x 16″. Cenově se vůz pohybuje od 369 900 Kč za motorizaci typu 1,0 MPI 59 kW, za 389 900 Kč pořídíte 1,0 TSI 70 kW a za 409 900 Kč dále 1,0 TSI 81 kW. Za cenu 449 900 Kč pak tuto motorizaci můžete pořídit s převodovkou DSG a stejně tak i 1,5 TSI 110 kW, a to v ceně 489 900 Kč.

 

Oproti výbavě Ambition si můžete vychutnat například komfort v podobě startovacího tlačítka, tempomatu nebo vyhřívaných předních sedadel. Vůz je vybaven šesti reproduktory, LED osvětlením včetně čtecí lampičky, dekorační lištou apod. Pro cestující na zadních sedadlech jsou k dispozici výdechy klimatizace navíc a s nimi i elektronické stahování oken. Interiér Style zdobí šedá látka Nuba, dekor pak šedá látka Nuba s prošitím. Kryt střední konzole je barevně lakovaný. Bezpečnost zajišťují zadní bezpečnostní senzory, dále světelný a dešťový senzor, automatické stmívání pro vnitřní zpětné zrcátko a asistent rozjezdu do kopce.

 

K oběma výbavám je možné připojit prvky navíc v rámci akčních nabídek Ambition Plus a Style Plus nebo výhodných paketů mnoha typů, např. Travel Assist nebo Sportovní paket a další.