Zimní servisní akce

Využijte výhodnou nabídku zimního příslušenství za skvělé ceny. kompletní nabídku najdete zde: Zimní servisní akce

 

Dále nabízíme kontrolu vozu před zimou – Zimní servisní prohlídku za 349 Kč, která zahrnuje Výpis diagnostiky závad, kontrolu stavu akumulátoru a další nezbytné body pro bezproblémové užívání vašeho vozu. Neváhejte se objednat, prohlídka se dá spojit například s přezouváním.

 

Šeková knížka

Se Šekovou knížkou ušetříte až 20% za servis, díly i příslušenství. Pokud máte vůz ŠKODA starý 4 nebo více let a chcete ušetřit peníze za opravy nebo výměnu opotřebovaných dílů, pak je Šeková knížka plná slev určena právě vám. Šeková knížka obsahuje kupony s 20% slevou na materiál i práci u nejběžnějších oprav a řadu dalších váhod pro vás. Dopřejte svému vozu opravdu profesionální péči v autorizovaném servisu ŠKODA.
Pokud Šekovou knížku ještě nemáte, je pro vás zdarma připravena v našem servisu v Praze nebo v Příbrami. Nebo si ji můžete stáhnout v elektronické formě zde.

Předplacený servis

ŠKODA Předplacený servis je doplňkovou službou, která vám kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla. V závislosti na zvolené variantě máte při jakémkoli způsobu financování předplaceny servisní prohlídky, výměny oleje a filtrů nebo i výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení.
Předplacený servis je dostupný pro retailové i fleetové zákazníky na všechny modely vozů ŠKODA.
Službu si lze pořídit na 5 let nebo do zvoleného nájezdu 60 000 km, 100 000 km či 150 000 km. Platí ta skutečnost, která nastane dříve.
Kompletní seznam všech úkonů ŠKODA Předplaceného servisu naleznete na oficiálním webu ŠKODA.
Tuto službu společně se ŠKODA AUTO zajištuje společnost ŠKODA Financial Services.