Zajímavou volbou mezi ojetými auty mohou být předváděcí vozy. Tato vozidla slouží nejen pro předváděcí jízdy, ale také jako exponáty na autosalonech a výstavách. Proto mívají vysoký stupeň výbavy a nadstandardní motorizaci. Některé předváděcí vozy slouží krátkodobě také jako náhradní vozidla pro zákazníky autoservisu, mělo by to však být v nabídce uvedeno.

Předváděcí vozy jsou pravidelně servisovány v autorizovaných servisech a jsou provozovány v příznivých podmínkách. Obvykle navíc nepodnikají dlouhé cesty, takže mají najeto do třiceti tisíc kilometrů. Na rozdíl od referenčních vozů nejsou výjimkou ani vozy, které najely jen jednotky kilometrů a zbytek času stály ve výloze autosalonu. Tyto vozy se dají považovat za prakticky nové a přitom jsou k dispozici s výrazně atraktivnější cenovkou, než nové vozy.

Firma Auto Poly se zaměřuje především na předváděcí vozy Škoda. Největší tuzemská automobilka má širokou síť dealerů a používá tisíce předváděcích vozů, takže si můžeme pečlivě vybírat jen ty nejlepší. Na předváděcí vozy Škoda od Auto Poly se můžete spolehnout, máme s prodejem i servisem více než dvacetileté zkušenosti. Nákup takového vozu je výbornou možností, jak získat téměř nové auto za výhodnou cenu.