Odkaz na oficiální stránky našich poboček pro značku ŠKODA:

Praha / Příbram

Odkaz na oficiální stránky našich poboček pro značku Volkswagen:

Praha / Příbram

Společnost Auto Poly, s.r.o. vznikla v roce 1992 a vychází z téměř 30-ti letých zkušeností s prodejem a servisem nových a ojetých vozidel. Naše autosalony v Praze a Příbrami nabízí prodej nových vozů ŠKODA. Oba autosalony disponují nejmodernějším autoservisem pro vozy ŠKODA a VW užitkové, v Příbrami i pro osobní vozidla Volkswagen. Kvalita našich služeb je pravidelně oceňována certifikátem ISO 9001.

 

Při prodeji a servisu vozů ŠKODA se umíme postarat o naše zákazníky a také je odměňujeme věrnostním programem. Naši zákazníci u nás vyzdvihují hlavně přátelský až rodinný přístup samozřejmě při zachování vysoké profesionality služeb. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě!

 

Auto Poly, to je váš spolehlivý partner v prodeji a autoservisu značky ŠKODA a Volkswagen.

 

V roce 2017 získala naše firma prestižní ocenění od ŠKODA AUTO a.s. – Nejlepší obchodník 2016 1. místo v kategorii Prodej nad 501 vozů.

 

V roce 2019 jsme získali prestižní ocenění od ŠKODA AUTO a.s. – Nejlepší obchodník roku 2018 1. místo v kategorii Servisní služby a zákaznická spokojenost.

 

V roce 2020 získala naše firma prestižní ocenění od ŠKODA AUTO a.s. – Nejlepší obchodník 2019 1. místo v kategorii Prodej a zákaznická spokojenost v kategorii nad 500 vozů.