ŠKODA SCALA

ŠKODA SCALA je zcela nový, vysoce moderní a kompaktní hatchback, který osloví i náročnější publikum. Snoubí se v ní totiž design, technologie a bezpečnost. Rozšiřuje nabídku značky ŠKODA a fanoušci s bystřejším okem velmi rychle poznají, že spolu mají společného velmi málo. Liší se nejen výkonem, ale i designem.

Cena od: 417 900 Kč

Prohlédnout ceník

Ke stažení:

ŠKODA SCALA MONTE CARLO – Na plný plyn

Stylový model inspirovaný úspěšnou a dlouhodobou závodní tradicí. Více informací o výbavě naleznete v ceníku.

Designová
revoluce

Scala je po designové stránce v rámci značky revoluční, protože jako první ŠKODA dostala zcela novou architekturu. Základní tvar přístrojovky odpovídá konceptu VISION RS. Má štíhlé linie, volně stojící obrazovku infotainmentu a snoubí se zde kvalitní materiály. Hojně se zde vyskytují měkčené plasty, zlaté dekory a propracované detaily. Za zmínku stojí chromovaná kolečka u klimatizace nebo výdechy ventilace.

(Nad)standardní
výbava

Standardní výbava vozu zahrnuje mimo jiné:
klimatizaci
přední i zadní LED svítilny a mlhové světlomety
tempomat
16” ocelová kola
infotainment
elektricky nastavitelná zpětná zrcátka s vyhříváním
automatické zapínání potkávacích světel
asistenta rozjezdu do kopce, asistenta hlídání jízdního pruhu
palubní počítač, systém sledování prostoru před vozem, detekci chodců
kotoučové brzdy na všech čtyřech kolech i funkci nouzového brždění.

Silný
zástupce třídy

Scala je nabízena s motory 1.0 TSI (70 a 85 kW), patnáctistovkou TSI (110 kW), turbodiesel 1.6 TDI (85 kW) a také ve verzi na CNG.

Auto je navíc již v základním provedení bohatě vybavené a mělo by být silným zástupcem třídy hatchbacků jako je VW Golf, Opel Astra nebo Ford Focus. Cena začíná již na 377 900 Kč. Pro kompletní přehled o nabízených variantách si stáhněte ceník nové ŠKODY SCALA.