ŠKODA KODIAQ

Síla, prostor a emoce. To v sobě spojuje nová ŠKODA KODIAQ. Automobilka s ní vstupuje do segmentu velkých SUV, kde zatím nenabízela žádný model. Design vychází ze studie Vision S, která vzbudila nadšení a nese typické prvky aktuální modelové řady mladoboleslavské automobilky.

Cena od: 863 900 Kč

Prohlédnout ceník

Ke stažení:

KODIAQ RS

Rodinné sportovní auto až pro 7 cestujících. KODIAQ RS bez námahy kombinuje sportovní doplňky s luxusním interiérem SUV. Vůz nabízí úžasnou kombinací výkonu a rychlosti.

KODIAQ SPORTLINE

Závodní duch. SUV odvážně spojující okázalý interiér s emotivním designem. Volitelný adaptivní podvozek DCC s volbou jízdního režimu Driving Mode Select vám umožní individuální nastavení vozu. Vůz může být vybaven sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG. Dále si můžete vybrat pohon všech kol a řadu dalších funkcí jako například Soud Systém Canton.

Praktický obr
i pro velkou rodinu

Rozměry nového vozu ŠKODA KODIAQ jsou skutečně úctyhodné. Na délku měří 4,7 metru, široký je 1,8 metru a rozvor dosahuje téměř 2,8 metru. To jsou míry téměř shodné s vozem SUPERB, díky větší výšce však nabídne ještě více prostoru. Podle šéfdesignéra KODIAQu Jozefa Kabaně má být právě vnitřní prostor trumfem nového SUV ŠKODA. Dominovat budou vertikální prvky, přístrojová deska zůstane tradičně přehledná a účelná. Jako první také KODIAQ nabídne 7 míst pro posádku. Ve třetí řadě se pohodlně usadí i cestující s výškou 180 centimetrů.

Tradiční škodováckou výhodou
je kufr

Ten je jedním slovem ohromný. Základní objem 720 litrů překonává Superb Combi o 60 litrů. Po sklopení sedadel odvezete v novém KODIAQu objem přes 2000 litrů. Naopak ani přidání třetí řady sedadel zavazadelník zcela nevymaže, i když přesný objem zatím zveřejněn nebyl. Pro majitele přívěsů je dobrou zprávou, že KODIAQ za sebou bez potíží utáhne přívěs až do hmotnosti 2,5 tuny.

Moderní
a úsporné motory

Nový KODIAQ pohání jeden ze čtveřice motorů. Základ tvoří benzínový čtyřválec 1,4 TSI s výkonem 110 kW, na opačné straně nabídky leží dvoulitrový diesel o výkonu 140 kW (190 koní). Není vyloučeno, že se později objeví i další motory. S tříválcovým motorem se však zatím pro KODIAQ nepočítá.