ŠKODA ENYAQ iV

Nejnovější vůz ŠKODA ENYAQ iV nabízí jedinečnou kombinaci výhod elektromobilu a nejnovějších technologií. Jde o první model značky ŠKODA s čistě elektrickým pohonem, který celou vaši rodinu pohodlně dopraví kamkoliv budete potřebovat díky dlouhému dojezdu. Prohlédněte si podrobnosti o motorizaci, výbavě a cenách nového vozu ŠKODU ENYAQ iV.

Nikdy nebylo snazší jezdit ekologicky. Dojezd přes 500 km umožňuje dlouhé cesty a díky snadnému nabíjení v některé z téměř 200 000 nabíjecích stanic napříč Evropskou unii se nemusíte bát, že byste nedorazili do cíle. Možnost volby pohonu všech čtyř kol vám dává svobodu i při jízdě komplikovanějším terénem.

Cena od: 1 179 900 Kč

Prohlédnout ceník

Ke stažení:

Velkorysý prostor
v jedinečném designu

Na první pohled působí vůz ŠKODA ENYAQ iV mohutným a dynamickým dojmem díky výraznému tvaru kapoty motoru, nezvykle velkým kolům a vyváženým proporcím. Zaujme výrazná příď s maskou chladiče posunutou vpřed a krystalické prvky, typické právě pro tento model. Spolu s progresivním a sebevědomým vzhledem nabízí tento automobil i velkorysý prostor pro cestující i jejich zavazadla.

Interiér inspirovaný světem moderního bydlení

Ve voze ŠKODA ENYAQ iV se snoubí jedinečný interiér inspirovaný moderními, útulnými byty a možnost výběru samostatných položek a tematických paket. Celý interiér je vytvořen tak, aby byl trvale udržitelný a část použitých materiálů je recyklovatelná a přírodní. Potahy sedadel tvoří ekologická kůže. Standartní je interiér Loft, na přání jsou možná i další provedení interiéru, inspirovaná například kvalitou a exkluzivitou u typu Lounge nebo trvalou udržitelností u interiéru Lodge.

Bezpečnost
na první místě

ŠKODA ENYAQ iV obsahuje celou řadu nových asistenčních systémů, které automaticky varují před možnou kolizí, v případě nehody jsou schopné minimalizovat následky a co nejefektivněji ochránit cestující. Samozřejmostí je asistenční systém při parkování. Bezpečnost zajišťuje i devět airbagů a Head-up displej s rozšířenou realitou.

Velký displej
a online podpora

Vůz je vybaven největším displejem aktuálně dodávaným do vozů ŠKODA o uhlopříčce 13“ spolu s řadou funkcí spojených s online podporou a aplikací ŠKODA Connect App. Díky této aplikaci lze na dálku bez problémů zkontrolovat nabití baterie nebo zapnout klimatizaci před plánovanou cestou.

Úspory,
které potěší

Při jízdě elektromobilem šetříte nejen životní prostředí, ale také svoji peněženku. Čekají na vás bonusy v podobě finančních úlev, zvýhodnění při parkování, či v provozu a mnohé další