ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV

Nová ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV přináší ještě emocionálnější a dynamičtější vzhled než její starší sestra ENYAQ iV. Designérům a inženýrům ŠKODA AUTO se podařilo perfektně skloubit jedinečnou podobu s vysokou funkčností. K dispozici je také verze SPORTLINE spolu se sportovně laděným vrcholným modelem ENYAQ COUPÉ RS iV.

Cena od 1 644 900 Kč

Modré nebe nad hlavou
při jakémkoliv počasí

Standardně dodávaná panoramatická střecha, která plynule navazuje na prosklení pátých dveří, umožní mít cestujícím modré nebe nad hlavou při jízdě bez ohledu na roční období nebo počasí. Jedná se o největší panoramatickou prosklenou střechu použitou ve voze ŠKODA. Délku vozu zdůrazňuje nové provedení bočních prahů lakovaných v barvě karoserie. Jedinečný styl je podpořen sportovně tvarovaným předním nárazníkem.

Řízení bez
narušování pozornosti

Mezi další novinky patří i zcela nová verze infotainment systému. Standardní výbava není ochuzená ani o aktuálně největší dotykovou obrazovku s uhlopříčkou 13” a virtuální kokpit. ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV nabízí Matrix-LED hlavní světlomety, vysokou úroveň pasivní bezpečnosti díky až devíti airbagům a head-up displej s rozšířenou realitou. Ten poskytuje řidiči informace, aniž by musel odvracet pozornost od řízení.

Pro životní prostředí
i vaši peněženku

Na výběr mají zákazníci ze dvou velikostí baterie a čtyř úrovní výkonu. Majitelé tohoto modelu mohou nabíjet výkonem až 135 kW. Díky tomu lze baterii o kapacitě 82 kWh při rychlodobíjení nabít z 10 na 80 % její kapacity za pouhých 29 minut. Baterii lze také nabít i z pohodlí domova pomocí wallboxu ŠKODA iV Charger na střídavý proud s výkonem až 11 kW. Dobíjení trvá 6 až 8 hodin.

Moderní
design interiéru

Jednotlivé interiery jsou inspirované moderním bydlením a díky svému stylu, barvám a materiálům, včetně těch trvale udržitelných, se majitelé v těchto vozech budou při jízdě cítit jako doma.