ŠKODA FABIA Monte Carlo

Označení ŠKODA Monte Carlo se poprvé objevilo už v roce 1936 na nádherném roadsteru ŠKODA POPULAR MONTE CARLO. Tento vůz zúročil zkušenosti automobilky nasbírané v tehdejší slavné dálkové rallye. Jeho následník ŠKODA MONTE CARLO bude tím správným parťákem nejen pro milovníky sportu a aktivního životního stylu.

Cena od: 444 900 Kč

Prohlédnout ceník

Ke stažení:

Detaily jako nejsilnější stránka

Designéři ŠKODA i tentokrát vsadili na vyjímečné detaily, které tvoří celkový dojem vozu. Plaketa a štítek MONTE CARLO, tónovaná zadní a boční okna nebo i možnost objednat černě lakovanou střechu dokreslují dynamický vzhled čtvrté generace modelu FABIA. 

Špičková technika na dosah

Na přání je k dispozici virtuální kokpit s úhlopříčkou 10,25 palce. Komfort může majiteli a všem spolujezdcům zajistit i vyhřívaný volat nebo čelní sklo nebo infotainment s úhlopříčkou až 9,2 palce. Mezi další možná vylepšení vašeho vozu patří zrcadlení mobilních telefonů, bezdrátové nabíjení nebo až pět USB-C portů. 

Bezpečnost na prvním místě

Až devět airbagů se postará o nejvyšší možnou bezpečnost všech cestujícím., Ty společně s propracovanou konstrukcí vozu a sadou bezpečnostních systémů a asistentů zajistily nové generaci modelu FABIA pět hvězdiček v nárazových testech Euro NCAP. V základní výbavě FABIA MONTE CARLO nesmí chybět ani světlomety s LED technikou. Zákazníkům na přání jsou také k dispozici světlomety s Full LED technikou. 

Asistence té nejvyšší úrovně

Travel Assist patří k naprosté špičce mezi asistenčními systémy. Nejen protože umožňuje asistovanou jízdu díky kombinaci adaptivního tempomatu, ultrazvukových senzorů a kamer, ale zaujme vás i asistentem při parkování. Spolehlivým společníkem na cestách vám může být hlasová asistentka Laura, která rozumí patnácti jazykům a pomůže vám najít nejen tu správnou cestu. 

Černá a červená drží vedení v interiéru

Kombinace černé s červenou je osvědčené duo, které podtrhne dynamičnost celého designu vozu. Dekorativní obložení částí interiéru dostalo karbonový dekor a dominantou jsou sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy. Červená vodorovná lišta na přístrojové desce a dalších částech interiéru s ambientním LED podsvícením nadchne každého fanouška sportovního stylu. Sportovní vzhled pak dokreslují i kryty pedálů ve vzhledu nerezové oceli.