Místo výkonu práce je buď pobočka Praha nebo pobočka Příbram

Své životopisy zasílejte na prace@auto-poly.cz
(označte prosím zda máte zájem o Prahu nebo Příbram

Pokud není žádná z pozic pro vás „to pravé“, nezoufejte a klidně nám zašlete svůj životopis na e-mail prace@auto-poly.cz  Talentovaní lidé mají u nás vždy dveře otevřené a pokud mezi ně patříte, rádi se s Vámi pobavíme o možnostech spolupráce i nad rámec momentálně vypsaných pozic.

AUTOMECHANIK - pobočka PRAHA nebo pobočka PŘÍBRAM

Jako automechanik budete mít především za úkol provádět kvalitní opravy a řešit konkrétní závady na vozech k co největší spokojenosti zákazníků. Neméně důležitá je také vaše diagnostická úloha při problémech vozidel a schopnost si dobře poradit s případnými problémy.

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000,- Kč

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • SOU bez maturity / středoškolské vzdělání / vyšší odborné vzdělání
  • plný úvazek
  • praxe výhodou
  • znalost práce na PC
  • preciznost, spolehlivost, pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B
  • odolnost vůči stresu
  • trestní bezúhonnost
  • zákaznický a profesionální přístup
  • spolehlivost a loajalitu

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

  • práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
  • zázemí moderní, prosperující společnosti
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Do životopisu prosím napište vybrané místo výkonu práce.

Pracovník pro ruční mytí vozidel PŘÍBRAM

Vaší hlavní pracovní náplní bude ruční mytí povrchů a čištění interiérů vozidel.

Co od vás očekáváme:

  • vyučení
  • praxe není nutná
  • precizní a pečlivý přístup, smysl pro detail

Co vás čeká u nás:

  • práce v příjemném kolektivu